بایگانی

بایگانی برای دسته ‘ویدئو کلیپ’

قطعه آغازین و پایانی فیلم دوازده یار اوشن

اول؛ بازی جورج کلونی را در فیلم دوازده یار اوشن دوست دارم، مثل همیشه خودش است و انگاری بازی نمی‌کند. بازیگر فوق‌العاده‌ای نیست و زور الکی هم نمی‌زند و به ارایه خودش در برابر دوربین قناعت می‌‌کند، شاید به‌همین خاطر بیشتر بر دل می‌نشیند. دوازده یار اوشن با نوای گرم گیتار و صدای پخته اورنلا وانونی آغاز می‌شود. هم موسیقی و هم کلیپ اجرای خانم وانونی را برای دانلود تهیه کردم. کمی بعد، اجرای دوباره همین موسیقی را با صدای آندره بوچلی پیدا کردم. پیش‌تر با این تنورخوان‌های ایتالیایی مثل مرحوم پاوارتی فقید از اساس حال نمی‌کردم، اما این بوچلی چیز دیگری است.

دوم؛ کلیپ‌ها با فرمت flv هستند باید از Real Player استفاده کنید. فکر کنم VLC  قادر به بخش این فرمت باشد. رایگان است، دانلودش کنید که از قاطبه فرمت‌های مالتی‌مدیا پشتیبانی می‌کند.

سوم؛ شعر این موسیقی را به دو زبان ایتالیایی و انگلیسی از اینترنت پیدا کردم. اگر خواستید از اینجا دانلود کنید.

چهارم؛ این فیلم قطعه شنیدنی دیگری هم دارد که در بخش پایانی و هنگام نمایش چگوگی عبور رقیب اوشن از محوطه موزه پخش می‌شود. اگر این دختر ما مجال نفس کشیدن دهد آن را هم برای شنیدن آماده می‌کنم.

درباره فایل: قطعه آغازین فیلم دوازده یار اوشن با نام L’appuntamento به معنی قرار (The date)
خالق اثر: این اثر اول‌بار به زبان پرتغالی در اواسط دهه شصت میلادی منتشر شد و در ابتدای دهه هفتاد میلادی توسط اورنلا وانونی به زبان ایتالیایی بازخوانی شد.
فرمت فایل: موسیقی (mp3)
حجم فایل: کمی کمتر از چهارمگابایت

فرمت فایل: کلیپ (flv)
حجم فایل: حوالی ۱۰ مگابایت

درباره فایل: اجرای جدید قطعه آغازین فیلم دوازده یار اوشن با نام L’appuntamento به معنی قرار (The date)
خالق اثر: این اثر در ابتدای دهه هفتاد میلادی توسط اورنلا وانونی به زبان ایتالیایی خوانده شد و همین چند سال پیش توسط آندره بوچلی بازخوانی شد.
فرمت فایل: موسیقی (mp3)
حجم فایل: کمی کمتر از چهارمگابایت

فرمت فایل: کلیپ (flv)
حجم فایل: یک نمه بیشتر از  ۱۰ مگابایت